Ostu- ja transporditingimused

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui vajutate kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liigute edasi ostukorvi lehele.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“, mis viib teid edasi kassa lehele.
Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

 

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile tellimusleht, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitatame teile peale arve tasumist. Kõik tooted valmistatakse kliendi tellimuste alusel ja keskmine toote valmistamise aeg on 4 nädalat. Täpsemast toote valmimise kuupäevast informeerime tellijat e-maili teel.

Tellija poolt edastatud e-posti aadress annab õiguse Mööbel Sinule OÜ keskonnal edastada aeg-ajalt uudistooteid puudutavaid uudiskirju.

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

MÖÖBEL SINULE OÜ  veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid
Swedbank, LHV Pank,tasumine arve alusel . Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda arvega.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusel olev tellimisnumber.

Kõik hinnad MÖÖBEL SINULE OÜ veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja MÖÖBEL SINULE OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile:

  • Mööbel Sinule OÜ transport Harjumaa piires 35,00.
  • Kose valla piires on transport tasuta.
  • Saate tulla järele ka meie esindusse (Hariduse 2c, Kose alevik, Harjumaa 75101), tasuta.
  • Dpd, Omniva kuller. Tasu vastavalt teenisepakkuja hinnakirjale.

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) asub MÖÖBEL SINULE OÜ toodet valmistama ning annab toote valmimisest teada e-maili teel.

Keskmine toote valmistamise aeg on 4 nädalat. Tarneaeg võib varieeruda 2-6 nädalani olenevalt tööde mahust. Enne ostu sooritamist võib uurida täpsemat tarneaega e-maili teel.

Kokkulepitud  kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad parandatud.  Asendamise/parandamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

MÖÖBEL SINULE OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida MÖÖBEL SINULE OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Kõiki MÖÖBEL SINULE OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

MÖÖBEL SINULE OÜ  rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

MÖÖBEL SINULE OÜ veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@moobelsinule.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14
  • päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.